lovelygirl

Odsloužené dny : 2393 dnů
Pořadí : 229.
Rezerva : 65 178 988 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Francouzský klusák Vraník
10:00
Energie
80%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 25563.37

Výdrž
1335.159
2670.32
Rychlost
3285.704
6571.41
Drezura
2961.7575
5923.52
Cval
110.0045
220.01
Klus
4480.2085
8960.42
Skok
608.8535
1217.71
Plemeno: Francouzský klusákVěk: 16 let 6 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 169 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 471 kg
Zbarvení: Vraník Narozena dne: 08.10.2026
Odchoval: lovelygirl Výdělky: 1 238 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 02000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 25942.04
Výdrž4382.72  Cval1414.43
Rychlost5418.11  Klus6860.08
Drezura4899.35  Skok2967.34
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4382.73
4382.73
4382.73
4382.73
Rychlost
5418.11
5418.11
5418.11
5418.11
5418.11
Drezura
4899.35
4899.35
4899.35
4899.35
4899.35
Cval
1414.43
1414.43
Klus
6860.08
6860.08
6860.08
6860.08
6860.08
6860.08
Skok
2967.34
2967.34
2967.34
Tento kůň má 2537 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

tapiswestern2xbleublanc2** Deka pod westernové sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xrougeblanc2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xblanc2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

k 42.04 dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Další připouštění: 17 let 4 měsíce
reproductionPřipuštění: 4
arbreRodokmen
chevalPotomstvo