borderka

Odsloužené dny : 23 dnů
Pořadí : 4514.
Rezerva : 27 956 equus
Historie majitelů

Stužky

24:00
Energie
40%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 33932.34

Výdrž
1940.408
3880.82
Rychlost
3547.727
7095.45
Drezura
3200.2225
6400.44
Cval
4810.569
9621.14
Klus
604.4065
1208.81
Skok
2862.8345
5725.67
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 18 let 6 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 167 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 492 kg
Zbarvení: Cremello Narozena dne: 09.10.2026
Odchoval: fogoša Výdělky: 16 566 Equus
Genetický potenciál Celkem: 25848.47
Výdrž2957.08  Cval6834.67
Rychlost5398.86  Klus1409.49
Drezura4881.93  Skok4366.43
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2957.08
2957.08
2957.08
Rychlost
5398.86
5398.86
5398.86
5398.86
5398.86
Drezura
4881.93
4881.93
4881.93
4881.93
4881.93
Cval
6834.67
6834.67
6834.67
6834.67
6834.67
6834.67
Klus
1409.49
1409.49
Skok
4366.44
4366.44
4366.44
4366.44
Tento kůň má 2527 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +27, rychlost: +27, drezura: +27, cval: +27, klus: +27, skok: +27

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

espritnomadeToulavá duše

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
8. prosinec 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Další připouštění: 19 let 2 měsíce
reproductionPřipuštění: 7
arbreRodokmen
chevalPotomstvo