lovelygirl

Odsloužené dny : 2393 dnů
Pořadí : 227.
Rezerva : 65 166 076 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Francouzský klusák Ryzák
15:30
Energie
6%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 26089.14

Výdrž
1330.173
2660.35
Rychlost
3276.5665
6553.13
Drezura
2957.7285
5915.46
Cval
108.124
216.25
Klus
4469.7305
8939.46
Skok
902.2475
1804.49
Plemeno: Francouzský klusákVěk: 10 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 169 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 489 kg
Zbarvení: Ryzák Narozen dne: 10.10.2026
Odchoval: lovelygirl Výdělky: 1 380 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 02000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 25965.39
Výdrž4386.54  Cval1415.72
Rychlost5423.21  Klus6865.83
Drezura4904.05  Skok2970.04
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4386.54
4386.54
4386.54
4386.54
Rychlost
5423.21
5423.21
5423.21
5423.21
5423.21
Drezura
4904.05
4904.05
4904.05
4904.05
4904.05
Cval
1415.72
1415.72
Klus
6865.83
6865.83
6865.83
6865.83
6865.83
6865.83
Skok
2970.04
2970.04
2970.04
Tento kůň má 2540 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

h 65.39 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 4
arbreRodokmen
chevalPotomstvo