Gamora

Odsloužené dny : 3424 dnů
Pořadí : 29.
Rezerva : 95 089 982 equus
Historie majitelů

Kuskus Piñaty

compagnonpinatacuscus

Stužky

10:00
Energie
80%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 34078.93

Výdrž
1948.857
3897.71
Rychlost
3563.045
7126.09
Drezura
3214.1125
6428.23
Cval
4506.6365
9013.27
Klus
931.441
1862.88
Skok
2875.3705
5750.74
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 14 let 6 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 167 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 470 kg
Zbarvení: Myšák Narozena dne: 17.10.2026
Odchoval: Gamora Výdělky: 2 842 Equus
Genetický potenciál Celkem: 25918.26
Výdrž2965.23  Cval6852.66
Rychlost5413.27  Klus1413.23
Drezura4895.30  Skok4378.57
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2965.23
2965.23
2965.23
Rychlost
5413.27
5413.27
5413.27
5413.27
5413.27
Drezura
4895.3
4895.3
4895.3
4895.3
4895.3
Cval
6852.66
6852.66
6852.66
6852.66
6852.66
6852.66
Klus
1413.23
1413.23
Skok
4378.57
4378.57
4378.57
4378.57
Tento kůň má 2535 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

falabellaFalabella

rychlost: +8, drezura: +7, cval: +9

tapisclassique2xvertbleu2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xrougevert2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xvert2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

espritnomadeToulavá duše

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

compagnonpinatacuscusKuskus Piñaty

klus: +7


Jezdecké centrum

K 25918.26 dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Další připouštění: 15 let 4 měsíce
reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo