fogoša

Odsloužené dny : 1858 dnů
Pořadí : 217.
Rezerva : 862 286 197 equus
Historie majitelů

Sněžná opice

compagnonsingeneige

Stužky

14:30
Energie
22%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 33979.31

Výdrž
1943.3595
3886.72
Rychlost
3552.2675
7104.53
Drezura
3204.8705
6409.74
Cval
4691.181
9382.36
Klus
731.041
1462.08
Skok
2866.933
5733.87
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 16 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 513 kg
Zbarvení: Plavák Narozena dne: 19.10.2026
Odchoval: fogoša Výdělky: 4 469 Equus
Genetický potenciál Celkem: 25933.02
Výdrž2967.03  Cval6856.93
Rychlost5416.29  Klus1414.03
Drezura4898.01  Skok4380.72
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2967.03
2967.03
2967.03
Rychlost
5416.29
5416.29
5416.29
5416.29
5416.29
Drezura
4898.01
4898.01
4898.01
4898.01
4898.01
Cval
6856.93
6856.93
6856.93
6856.93
6856.93
6856.93
Klus
1414.03
1414.03
Skok
4380.73
4380.73
4380.73
4380.73
Tento kůň má 2536 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +27, rychlost: +27, drezura: +27, cval: +27, klus: +27, skok: +27

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

tapisclassique2xrougevert2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xrougeblanc2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xrouge2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

compagnonsingeneigeSněžná opice

skok: +12


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
18. prosinec 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Další připouštění: 17 let 8 měsíců
reproductionPřipuštění: 7
arbreRodokmen
chevalPotomstvo