08:00
Energie
100%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 5242.80

Výdrž
547.347
1094.69
Rychlost
691.266
1382.53
Drezura
495.444
990.89
Cval
443.802
887.60
Klus
143.916
287.83
Skok
299.625
599.25
Plemeno: Arabský plnokrevníkVěk: 3 roky
Druh: Jezdecký kůňVýška: 148 cm
Pohlaví: valachVáha: 444 kg
Zbarvení: Vraník Narozen dne: 27.10.2026
Odchoval: koninatomas

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 8738.00
Výdrž1824.49  Cval1479.34
Rychlost2304.21  Klus479.72
Drezura1651.48  Skok998.75
BLUP:
0.00
-100 0+100

Původ

Otec: Ouranos
Matka: Gaia
Arabský plnokrevník
100.0%

Znamenitost

Výdrž
1824.49
1824.49
1824.49
Rychlost
2304.22
2304.22
2304.22
Drezura
1651.48
1651.48
1651.48
Cval
1479.34
1479.34
Klus
479.72
479.72
Skok
998.75
998.75
Tento kůň má 816 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +30, rychlost: +30, drezura: +30, cval: +30, klus: +30, skok: +30

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

pommeorZlaté jablko

výdrž: +5, rychlost: +5, drezura: +5, cval: +5, klus: +5, skok: +5


Jezdecké centrum

Až do:
30. říjen 2026
Box:
box 1* len
Výhody:
krmivo oves (jádro)

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Divoch západu je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo