24:00
Energie
11%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 34148.85

Výdrž
1952.2535
3904.51
Rychlost
3572.119
7144.24
Drezura
3219.694
6439.39
Cval
4841.1775
9682.35
Klus
609.129
1218.26
Skok
2880.05
5760.10
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 22 let 6 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 527 kg
Zbarvení: Cremello Narozena dne: 28.10.2026
Odchoval: fogoša Výdělky: 29 986 Equus
Genetický potenciál Celkem: 25980.20
Výdrž2972.45  Cval6869.07
Rychlost5426.23  Klus1416.55
Drezura4907.18  Skok4388.72
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2972.45
2972.45
2972.45
Rychlost
5426.23
5426.23
5426.23
5426.23
5426.23
Drezura
4907.18
4907.18
4907.18
4907.18
4907.18
Cval
6869.07
6869.07
6869.07
6869.07
6869.07
6869.07
Klus
1416.55
1416.55
Skok
4388.72
4388.72
4388.72
4388.72
Tento kůň má 2540 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +27, rychlost: +27, drezura: +27, cval: +27, klus: +27, skok: +27

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

espritnomadeToulavá duše

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
26. prosinec 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 8
arbreRodokmen
chevalPotomstvo