06:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 18231.60

Výdrž
1041.33
2082.66
Rychlost
1909.445
3818.89
Drezura
1717.065
3434.13
Cval
2483.295
4966.59
Klus
427.785
855.57
Skok
1536.88
3073.76
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 26 let
Druh: Jezdecký pegasVýška: 168 cm
Pohlaví: valachVáha: 448 kg
Zbarvení: Černý ryzák Narozen dne: 27.12.2021
Odchoval: Kájinka Výdělky: 55 461 Equus
Genetický potenciál Celkem: 13835.23
Výdrž1582.30  Cval3654.41
Rychlost2889.13  Klus756.43
Drezura2614.03  Skok2338.92
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: h 13834,75 We fight at dawn
Matka: Kůň zmizel
Anglický plnokrevník
100.0%

Znamenitost

Výdrž
1582.3
1582.3
Rychlost
2889.13
2889.13
2889.13
Drezura
2614.03
2614.03
2614.03
Cval
3654.41
3654.41
3654.41
3654.41
Klus
756.438
756.438
Skok
2338.92
2338.92
2338.92
Tento kůň má 1326 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

brideclassiqueposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

selleclassiqueposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

tapisclassiqueposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

espritnomadeToulavá duše

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

Automatický nákup dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Automatický nákup je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
Automatický nákup je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo