ChrisReed

Odsloužené dny : 4464 dnů
Pořadí : 87.
Rezerva : 21 003 112 equus
Historie majitelů
19:30
Energie
100%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 22323.54

Výdrž
2392.3675
4784.73
Rychlost
1434.8375
2869.68
Drezura
2874.2295
5748.46
Cval
2232.027
4464.05
Klus
634.1055
1268.21
Skok
1594.204
3188.41
Plemeno: Irský hunterVěk: 12 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký pegasVýška: 175 cm
Pohlaví: valachVáha: 491 kg
Zbarvení: Smíšený bělouš Narozen dne: 15.11.2023
Odchoval: 1234NG Výdělky: 1 933 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 02420
Cutting 0000
Trail 0003
Reining 0000
Western pleasure 02020
Genetický potenciál Celkem: 18649.93
Výdrž3996.56  Cval3729.99
Rychlost2397.79  Klus1065.51
Drezura4795.97  Skok2664.11
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3996.56
3996.56
3996.56
3996.56
Rychlost
2397.79
2397.79
2397.79
Drezura
4795.97
4795.97
4795.97
4795.97
4795.97
Cval
3729.99
3729.99
3729.99
3729.99
Klus
1065.51
1065.51
Skok
2664.11
2664.11
2664.11
Tento kůň má 1807 hvězd znamenitosti.

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Apolys dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Apolys je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
Apolys je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo