Amann

Odsloužené dny : 5100 dnů
Pořadí : 394.
Rezerva : 4 589 841 equus
Historie majitelů

Behemoth

compagnonsharksidhe9
17:30
Energie
21%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 11564.12

Výdrž
963.8855
1927.77
Rychlost
1150.9315
2301.86
Drezura
1277.1445
2554.29
Cval
1202.7195
2405.44
Klus
294.4615
588.92
Skok
892.919
1785.84
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 15 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 164 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 550 kg
Zbarvení: Palomino Narozena dne: 17.01.2024
Odchoval: míša102 Výdělky: 1 374 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0000
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 091313
Parkurové skákání 0000
Drezura 0000
Genetický potenciál Celkem: 15264.00
Výdrž2335.03  Cval3438.86
Rychlost3533.56  Klus834.24
Drezura2884.90  Skok2237.41
BLUP:
50.02
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2335.03
2335.03
2335.03
Rychlost
3533.56
3533.56
3533.56
3533.56
Drezura
2884.9
2884.9
2884.9
Cval
3438.86
3438.86
3438.86
3438.86
Klus
834.24
834.24
Skok
2237.41
2237.41
2237.41
Tento kůň má 1469 hvězd znamenitosti.

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique1x1* klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

brideclassique1x1* klasická uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

compagnonsharksidhe9Behemoth

drezura: +13


Jezdecké centrum

Neferata dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 5
arbreRodokmen
chevalPotomstvo