Sisisanny

Odsloužené dny : 1062 dnů
Pořadí : 2088.
Rezerva : 903 652 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Mangalarga Marchador Plavák Tobiano
08:00
Energie
94%
Zdraví
35%
Morálka
94%

Dovednosti

Celkem: 20778.67

Výdrž
2655.1195
5310.24
Rychlost
1761.5685
3523.14
Drezura
2092.6075
4185.22
Cval
1235.7805
2471.56
Klus
1655.345
3310.69
Skok
988.9155
1977.83
Plemeno: Mangalarga MarchadorVěk: 31 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 153 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 438 kg
Zbarvení: Plavák Tobiano Narozena dne: 27.02.2024
Odchoval: Anairda Výdělky: 41 646 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0192411
Závod v klusu 0171810
Překážkový dostih 021814
Parkurové skákání 061718
Drezura 020146
Genetický potenciál Celkem: 17463.66
Výdrž4195.87  Cval2094.41
Rychlost2969.41  Klus2792.78
Drezura3493.68  Skok1917.51
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4195.87
4195.87
4195.87
4195.87
Rychlost
2969.41
2969.41
2969.41
Drezura
3493.68
3493.68
3493.68
3493.68
Cval
2094.41
2094.41
2094.41
Klus
2792.78
2792.78
2792.78
Skok
1917.51
1917.51
1917.51
Tento kůň má 1689 hvězd znamenitosti.

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Paulina 17463.66 dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 6
arbreRodokmen
chevalPotomstvo