Petrs29

Odsloužené dny : 5033 dnů
Pořadí : 769.
Rezerva : 1 012 760 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Shagya – arab Bělouš
12:30
Energie
28%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 5424.03

Výdrž
156.7825
313.56
Rychlost
564.583
1129.17
Drezura
1290.823
2581.65
Cval
329.5925
659.18
Klus
178.764
357.53
Skok
191.47
382.94
Plemeno: Shagya – arabVěk: 4 roky 8 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 161 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 466 kg
Zbarvení: Bělouš Narozena dne: 21.08.2025
Odchoval: Petrs29 Výdělky: 726 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0703
Závod v klusu 0030
Překážkový dostih 0110
Parkurové skákání 0211
Drezura 0000
Genetický potenciál Celkem: 19469.27
Výdrž3933.89  Cval2829.39
Rychlost3483.72  Klus2105.21
Drezura3970.53  Skok3146.52
BLUP:
-37.15
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3933.89
3933.89
3933.89
3933.89
Rychlost
3483.72
3483.72
3483.72
3483.72
Drezura
3970.53
3970.53
3970.53
3970.53
Cval
2829.39
2829.39
2829.39
Klus
2105.22
2105.22
2105.22
Skok
3146.52
3146.52
3146.52
3146.52
Tento kůň má 1890 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

drezura: +12

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Až do:
11. prosinec 2026
Box:
box 1* sláma
Výhody:
krmivo oves (jádro)

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo