normal
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
94%

Dovednosti

Celkem: 22620.35

Výdrž
575.695
1151.39
Rychlost
3024.5255
6049.05
Drezura
2730.896
5461.79
Cval
3825.752
7651.50
Klus
269.357
538.71
Skok
883.9475
1767.89
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 9 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 470 kg
Zbarvení: Bělouš Narozena dne: 11.04.2026
Odchoval: thatjournalgirl Výdělky: 1 525 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 01374
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 0100
Parkurové skákání 0000
Drezura 0000
Genetický potenciál Celkem: 23958.28
Výdrž2740.83  Cval6333.85
Rychlost5003.57  Klus1306.76
Drezura4525.81  Skok4047.46
BLUP:
81.43
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2740.83
2740.83
2740.83
Rychlost
5003.57
5003.57
5003.57
5003.57
5003.57
Drezura
4525.81
4525.81
4525.81
4525.81
Cval
6333.85
6333.85
6333.85
6333.85
6333.85
6333.85
Klus
1306.76
1306.76
Skok
4047.46
4047.46
4047.46
4047.46
Tento kůň má 2339 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

5thelementearthPrvek Země

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +14, cval: +11, klus: +11, skok: +11

falabellaFalabella

rychlost: +8, drezura: +7, cval: +9

tapisclassique2xbleublanc2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xbleublanc2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xbleu2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

Janey dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo