kajula

Odsloužené dny : 378 dnů
Pořadí : 1785.
Rezerva : 15 605 equus
Historie majitelů

Americký stafordširský teriér Cu-Sith

compagnoncusidhe10
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 7910.29

Výdrž
454.0295
908.06
Rychlost
824.81
1649.62
Drezura
746.392
1492.78
Cval
1042.797
2085.59
Klus
219.053
438.11
Skok
668.063
1336.13
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 1 rok 6 měsíců
Druh: Jezdecký pegasVýška: 162 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 319 kg
Zbarvení: Smíšený bělouš Narozena dne: 15.10.2026
Odchoval: kajula

Výstroj

momentálně nic!

Předměty

apollonova lyrakrev medusyzlaté jablkochronův časovač<i>neomezený</i> heliův paprsekachillova pataheraklova podkova závod ve cvalu
Genetický potenciál Celkem: 25806.34
Výdrž2952.20  Cval6823.12
Rychlost5389.94  Klus1407.32
Drezura4874.37  Skok4359.39
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2952.2
2952.2
2952.2
Rychlost
5389.94
5389.94
5389.94
5389.94
5389.94
Drezura
4874.37
4874.37
4874.37
4874.37
4874.37
Cval
6823.12
6823.12
6823.12
6823.12
6823.12
6823.12
Klus
1407.32
1407.32
Skok
4359.39
4359.39
4359.39
4359.39
Tento kůň má 2523 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +40, rychlost: +40, drezura: +40, cval: +40, klus: +40, skok: +40

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

cval: +12

heracleshorseshoesgalopHeraklova podkova Závod ve cvalu

rychlost: +10, drezura: +6, cval: +14


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
17. říjen 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

pictoalertEireneapictoaStarlight bude moci trénovat ve věku 2 roky.
Je jí teprve 1 rok 6 měsíců!

Reprodukce

pictoalertEireneapictoaStarlight bude plodná ve věku 2 roky 6 měsíců.
Je jí teprve 1 rok 6 měsíců!

Informace