kočičkanaty

Odsloužené dny : 36 dnů
Pořadí : 5369.
Rezerva : 2 715 411 equus
Historie majitelů
18:00
Energie
39%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 33600.54

Výdrž
2391.851
4783.70
Rychlost
3535.686
7071.37
Drezura
3474.1115
6948.22
Cval
2697.6115
5395.22
Klus
2681.248
5362.50
Skok
2019.7645
4039.53
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 16 let 6 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 479 kg
Zbarvení: Černý hnědák Narozen dne: 22.10.2026
Odchoval: kočičkanaty Výdělky: 11 336 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 01411
Závod v klusu 0512
Překážkový dostih 02873
Parkurové skákání 0733
Drezura 0421511
Genetický potenciál Celkem: 25915.84
Výdrž3671.25  Cval4134.88
Rychlost5412.63  Klus4130.68
Drezura4894.78  Skok3671.62
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3671.25
3671.25
3671.25
3671.25
Rychlost
5412.63
5412.63
5412.63
5412.63
5412.63
Drezura
4894.78
4894.78
4894.78
4894.78
4894.78
Cval
4134.88
4134.88
4134.88
4134.88
Klus
4130.68
4130.68
4130.68
4130.68
Skok
3671.62
3671.62
3671.62
3671.62
Tento kůň má 2536 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +40, rychlost: +40, drezura: +40, cval: +40, klus: +40, skok: +40

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

drezura: +12

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
6. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 4
arbreRodokmen
chevalPotomstvo